Karmelita 2M

Karmelita 2M

środa, 28 marca 2012

W oczekiwaniu zawsze się coś dzieje

Niby nadal czekamy niby nic nie robimy ale sprawy załatwiają się nieustannie i w swoim toku.
W piątek ostatecznie uprawomocnia sie nasze pozwolenie, tego dnia zglaszamy też rozpoczęcie robót budowlnaych i tego dnia mam nadzieje też załatwić w końcu zlecenie na skrzynkę z PGE. Na działce nie mamy od mogo pożyczyć prądu więc postanowiliśmy zamontować sobie swoją skrzynkę na potrzeby korzystania na budowie, a która potem ulegnie demontażowi a części zostaną wykorzystane gdzieś w instalacji. Ta skrzynka kosztowała nas 900 zł a podłączenie skrzynki z PGE jakies 2600zł (podobno).
Wynajęliśmy pana Kierownika Budowy niezależnie od ekipy, która będzie nam stawiała dom. Bezpieczeństwo z takiego połączenia będzie takie, że przynajmniej nie będą szli na układy, które źle mogą się skończyć dla naszej budowy. Wolimy tego uniknąć. Pan Kierownik Budowy tudzież Inspektor Nadzoru kosztował nas 1000 zł przy podpisaniu umowy i 1000 zł po odbiorach wszystkich kluczowych etapów budowy.
W tym samym czasie rozgrywają sięlosy naszego wniosku kredytowego lada dzień dowiemy się czy go dostaniemy czy będą robić problemy;/ Wrrrrr
:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz